Cha-Ching!

Për të rinjët

Hapim rrugën e botës financiare digjitale !

Download App
Mëso më shumë

Hej, kampionë të rinj!

A jeni gati për t`u zhytur në botën digjitale të financave me OneFor Youth? Llogari 100% digjitale dedikuar ekskluzivisht për një rini cool, siç jeni ju. Po, po e kemi fjalën për moshat 7-17 vjeç.

Shkarko
Shkarko

Kuletë digjitale dhe kartelë virtuale Mastercard

Lamtumirë drama bankare! Me OneFor, do të keni një kuletë digjitale dhe kartelën tuaj virtuale të debitit Mastercard. Është koha të zotëroni botën digjitale të financave.

Mastercard Fizike

Dëshironi të tregoni forcat tuaja financiare në botën reale? Kartela fizike Mastercard ju mundëson këtë! Tregoni botës që jeni superstar që di të menaxhojë paratë! Cha-ching!

Dërgo/Kërko Para

Dërgimi i parave brenda aplikacionit e bënë të lehtë menaxhimin e parave. Ju mund t`i dërgoni para shokëve, shoqeve apo edhe familjarëve tuaj ose kërkoni para nga ata...dhe lëvizja e parasë bëhet brenda 0,2 sekondave. Po, po 0,2 sekonda. Menaxhimi i parave tuaja nuk ka qenë kurrë më tërhëqëse.

Chat

Përvoja në OneFor bëhet edhe më interesante me funksionin e CHAT-it. A nuk do të ishte e mërzitshme dhe shumë mekanike sikurse vetëm të lëvizni paratë brenda app-it..mmm? OneFor Chat ju jep mundësi që shkëmbimin e parave ta bëni super të personalizume, duke komunikuar me mesazhe apo edhe me foto?

Chat

Enjoy direct communication with friends and family, effortlessly send money to split bills, or treat someone special, and why not make it personal by sharing your favorite moments through photos?

Connect directly with friends and family, easily send and receive money or thoughtful treats and share precious moments through photos. Our user-centric app design prioritizes practical chats, smooth money transfers, and an enjoyable overall experience.

Pse të zgjedhni OneFor Youth?

🚀”Mjeshtër” i parave

Ngrit nivelin e aftësive tuaja në menaxhimin e parave dhe bëhu një ninja financiar! Mësoni të kontrolloni buxhetin, të bëni shpenzime të përgjegjshme dhe të bëni paratë të punojnë për ju. Është koha për tu bërë kampion i botës digjitale financiare. !

🔒Siguria është parësore

Prindërit ose kujdestarët tuaj kujdesën për menaxhimin e kuletës digjitale, duke siguruar që paratë të mbeten të sigurta. Është sikur të keni ekipin tuaj të superherojëve financiar, që mbrojnë paratë tuaja 24/7. Mund të rrini të qetë, luftëtar të parave!

🌍Fuqia Globale e Blerjes

Gati të bëni blerje kudo në botë, OneFor është  gjithnjë me ju! Përdorni kartelën tuaj Virtuale dhe Fizike të Debit Mastercard kudo që shkoni. Tregoni botës që loja juaj e parave nuk njeh kufij!

🛡️ Siguria Fort Knox

Të dhënat dhe fondet e tua janë të sigurta. OneFor mbron paratë tuaja duke aplikuar teknologji të avancuar të sigurisë si një profesionist. Paratë do mbeten të sigurta në çdo moment. Keni mburojën luftarake përvete me OneFor.

A jeni gati  që të keni një botë financiare të juajën?

Koha është TANI për të pranuar pavarësinë financiare tuaj. Mos prisni asnjë sekondë tjetër! Bashkohu me skuadrën e OneFor Youth dhe bëhuni një superhero i zgjuar financiar!

Bashkohuni me OneFor Youth.🚀

Merrni Kontrollin  mbi Financat Tuaja!

Shkarko
Shkarko

Shkarko aplikacionin.

Regjistrohu për të rejat e fundit.